MÖBLER / Bord / Salongsbord 9704384
nr 970 4384
Salongsbord
1880-tal, bemålad, diameter: 90, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 juli 2015
kl 20:03:06
7/7 16:56:30
100 kr
12/7 14:52:23